Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниСтеблина Петро, протоієрейДуховенство єпархії взяло участь у заходах до Дня Конституції
Новини

Духовенство єпархії взяло участь у заходах до Дня Конституції

У деканатах відбулися святкові дійства з нагоди 21-ї річниці прийняття Основного Закону України.

Зокрема, на Київському майдані обласного центру відправлено молебень, який очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. У слові владика зазначив, що перший закон, написаний у бутті людини, є Закон Божий. Він встановлює відносини між людиною і Творцем. Сьогоднішнє свято приурочене закону, що встановлює відносини між людиною і державою. Також високопреосвященний додав: «Закон України – це любити свою землю, любити Бога, любити свою Батьківщину і розбудовувати її».

Опісля у Палаці культури відбувся концерт, який відвідали настоятелі луцьких парафій Святителя Феодосія Чернігівського протоієрей Петро Стеблина та Великомучениці Катерини протоієрей Юрій Близнюк. Цим душпастирям вручено подяки міської ради за сумлінну працю, а почесні грамоти обласної держадміністрації – благочинним протоієреям: горохівському Андрію Сидорові та маневицькому Андрієві Закидальському.

28 червня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Церква і держава, Луцький міський деканат, Протоієрей Юрій Близнюк, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Петро Стеблина
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери