Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниТишкевич БогданКеруючий єпархією звернувся до волинян щодо громадської толоки (уточнено)
Новини

Керуючий єпархією звернувся до волинян щодо громадської толоки (уточнено)

11 квітня 2016 р. Ченці, викладачі й вихованці Волинської православної богословської академії та миряни прибирають біля Замкового Свято-Архангельського чоловічого монастиря в Луцьку. Світлина з архіву обителі.

У зверненні митрополит Луцький і Волинський Михаїл заохочує вірних та всіх краян «відгукнутися на заклик очільників влади, керівників організацій, підприємств і вийти на загальне прибирання».

Протягом Великого посту ми посилено піклуємося про очищення наших душ, аби достойно зустріти світле Христове Воскресіння, нагадав владика. А прибираючи свої домівки, робочі місця, слід не забувати про прибирання у нашому спільному домі – Україні: містах, селищах і селах. Адже, за словами високопреосвященного, «обсяг весняних робіт із наведення ладу на вулицях, скверах, парках надто великий, щоб залишати їх тільки на відповідальних за це осіб».

Увесь текст документа – ось тут.

Разом із цим, Церква не обмежується лише закликами. 11 квітня з благословення єпархіального архієрея насельники Замкового Свято-Архангельського чоловічого монастиря на чолі з намісником ігуменом Святополком (Канюкою), викладач Волинської православної богословської академії Богдан Тишкевич, парафіяни, взяли участь у передпасхальному прибиранні зеленої зони навпроти обителі.

Отець Святополк так прокоментував цю подію: «На очищеному березі річки Стир планується зробити пристань, із якої будуть проводитись паломницькі подорожі по воді до інших святинь (монастирів) Волині».

Крім того, 8 квітня студенти ВПБА взяли участь у прибиранні Центрального парку ім. Лесі Українки обласного центру.

15 квітня 2016 р. Інші новини за рубриками: Волинська православна богословська академія, Деканат монастирів, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Ігумен Святополк (Канюка), Богдан Тишкевич
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери