Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЗаторський Іван, священикВладика Михаїл освятив накупольний хрест цвинтарної каплиці біля Гаразджі
Новини

Владика Михаїл освятив накупольний хрест цвинтарної каплиці біля Гаразджі

7 листопада 2015 р. Встановлення хреста на каплиці Воскресіння Христового на міському кладовищі. Світлина інформаційної служби єпархії.

У Димитрівську поминальну суботу митрополит Луцький і Волинський відправив чин освячення хреста для поставлення його на бані новозбудованої церкви Воскресіння Христового на території Луцького міського кладовища. Тут служить священик Ярослав Черенюк, проректор з науково-дослідницької роботи Волинської православної богословської академії, клірик луцького Свято-Воздвиженського храму.

На цей Божий дім власноручно виготовив купол настоятель парафії Воздвиження хреста Господнього в с. Покащів Ківерецького деканату священик Іван Заторський. Він разом з о. Ярославом і воздвиг цей символ нашої віри.

«Сьогодні ми встановлюємо хрест – животворче древо – на куполі цього храму з усвідомленням того, що на хресті здійснилася найбільша подія людства – Христове Воскресіння», – зазначив владика. Споглядаючи на нього та перебуваючи на цій сумній території, за словами архіпастиря, маємо надію, що настане день, коли всі померлі воскреснуть, як пише апостол. І в цей поминальний день у молитовному єднанні усі спочилі перебувають поряд із вами, наголосив високопреосвященний.

Також на Алеї почесних поховань митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив панахиду по воїнах, загиблих на Донбасі. З ним молилося духовенство Луцьких міського і районного, Ківерецького деканатів.

9 листопада 2015 р. Інші новини за рубриками: Луцький міський деканат, Священик Іван Заторський, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Священик Ярослав Черенюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери