Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна→ Новини
Новини
АНОНС: Архієрейські візити Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолить богослужіння в кількох церквах єпархії з нагоди престольних празників.
16 липня 2024 р.
Владика Михаїл на Богослужінні в Києві З нагоди свята рівноапостольного великого князя Володимира, 1036-річчя Хрещення Руси-України та Дня Української Державності митрополит Луцький і Волинський взяв участь в урочистій відправі.
15 липня 2024 р.
Проповідь архієрея: дякуйте за радість і за скорботу Про необхідність подяки говорив митрополит Луцький і Волинський Михаїл під час проповіді на завершення недільної Божественної Літургії в кафедральному соборі Святої Трійці у 3-тю неділю після П’ятдесятниці.
15 липня 2024 р.
Лище: архієрей привітав громаду з 20-літтям храму (оновлено) З нагоди ювілею освяти церкви Різдва Йоана Хрестителя в цьому селі Луцького районного деканату Божественну Літургію тут очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.
15 липня 2024 р.
Викладачка недільної школи презентувала виставку картин Виставка робіт «За покликом серця» художниці Ольги Навротюк відбулася у Волинській обласній бібліотеці для юнацтва.
13 липня 2024 р.
Хай з Богом спочивають воїни Віктор Сілін і Юрій Футала! Чин похорону в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці очолив його декан протоієрей Микола Нецькар.
13 липня 2024 р.
Віцеканцлер єпархії привітав випускників університету Протоієрей Олександр Безкоровайний з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла взяв участь у випускному заході Волинського національного університету ім. Лесі Українки.
13 липня 2024 р.
Храмове свято в Ківерцях – із архієреєм (оновлено) Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію у церкві Рівноапостольної княгині Ольги з нагоди престольного празника...
11 липня 2024 р.
Волинські прикордонники відзначили 106-ту річницю створення загону Сьогодні митрополит Луцький і Волинський Михаїл взяв участь в урочистості 6-го прикордонного Волинського загону, що відбулися в обласному центрі...
11 липня 2024 р.
15 липня – рівноапостольного князя Володимира У День хрещення Київської Русі-України і в День української державності особливо вшановуємо рівноапостольного великого князя Володимира (960–1015 рр.), а п’ять парафій нашої єпархії відзначають престольний празник за юліанським календарем...
11 липня 2024 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери