Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини Піст
Піст
Волинська православна богословська академії (ВПБА)
У ВПБА почали читати Невсипущий Псалтир Студенти Волинської православної богословської академії вп’яте розпочали читання Невсипущого Псалтира з поминанням за здоров’я і за упокій ...
27 лютого 2017 р.
3 січня 2017 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл у студії телепередачі «Що каже священик».
«Що каже священик»: традиції Різдва Христового Митрополит Луцький і Волинський Михаїл та кандидат медичних наук Микола Галей стали учасниками чергової єпархіальної програми «Що каже священик»...
6 січня 2017 р.
Винесення чесних древ Животворчого Хреста Господнього
14 серпня розпочинається Успенський піст Цього дня Православна Церква відзначає відразу три події духовної історії: Винесення чесного й животворчого хреста Господнього, свято Всемилостивого Спаса і Пресвятої Богородиці (Перший Спас), та день мучеників Маккавеїв, які постраждали за віру. Тож у храмах єпархії відбудуться Богослужіння. Зокрема, в луцькому кафедральному соборі Святої Трійці Літургія розпочнеться о 9.00.
14 серпня 2016 р.
27 червня розпочинається Петрів піст Через тиждень по П’ятдесятниці, у понеділок після Неділі всіх святих, бере початок, як кажуть у народі, Петрівка – і триває до свята апостолів Петра і Павла (12 липня).
27 червня 2016 р.
13 березня 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії.
Митрополит: Великий піст – це піст позитиву і радості Перед початком Чотиридесятниці митрополит Луцький і Волинський Михаїл виголосив дві проповіді – на неділю сиропусну та чин прощення.
17 березня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери