Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниДушпастирі Луцького районного деканату втретє побували в зоні АТО (уточнено, додано фотосесію)
Новини

Душпастирі Луцького районного деканату втретє побували в зоні АТО (уточнено, додано фотосесію)

16 грудня 2015 р. Богослужіння у зоні АТО. Світлина з архіву священика Андрія Мовчанюка

14–18 грудня настоятелі парафій Архістратига Михаїла в с. Підгайці священик Іван Гуреєв, Успіння Пресвятої Богородиці в с. Гаразджа священик Андрій Мовчанюк, Покрови Пресвятої Богородиці в с. Крупа протоієрей Роман Нестер знову возили продукти та речі першої необхідності для земляків-військовослужбовців. Це стало можливим за підтримки громад сіл Підгайці, Крупа, Гаразджа, Лище, Піддубці, Воротнів, Рованці, Струмівка, Забороль, Тарасове, Сьомаки та Липини.

Завдячуючи всім небайдужим, зібрано два вантажних автомобілі допомоги (5 тонн). Особливу подяку панотці висловлюють дітям навчальних закладів Гаразджі, Піддубців і Підгайців за малюнки та листи.

Бійці з Волині перебувають у різних містах і селах Донбасу, у військових частинах та на блокпостах. Зокрема, душпастирі побували в с. Дачне Курахівського району, селищі Красногорівка, с. Богоявленка, у Волновасі Донецької області; с. Новоолександріївка (поблизу Щастя), Сватовому, Сіверськодонецьку Луганської області.

Уперше священики повсюди відправляли Божественну Літургію, звершували таїнства Сповіді та Причастя.

Душпастирі висловлюють велику подяку водієві Ярославу Керді, який вкотре зголосився їхати в зону АТО.

21 грудня 2015 р. Інші новини за рубриками: Благодійність, Церква і держава, Луцький районний деканат, Священик Іван Гуреєв, Протоієрей Андрій Мовчанюк, Протоієрей Роман Нестер
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери