Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМитрополит Михаїл відвідав парафію, яка покинула Московський Патріархат
Новини

Митрополит Михаїл відвідав парафію, яка покинула Московський Патріархат

3 січня 2014 р. Храм Покрови Пресвятої Богородиці в с. Грибовиця Нововолинського деканату. Світлина інформаційної служби єпархії

У с. Грибовиця Нововолинського деканату (Іваничівський р-н), в храмі Покрови Пресвятої Богородиці, відправили Божественну Літургію, яку очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Це перше архієрейське Богослужіння для грибовицької громади в лоні Київського Патріархату, куди недавно вона перейшла з Московського.

Він привітав усіх вірних із наближенням великого свята – Різдва Христового. Пришестя у світ Спасителя, за словами митрополита, – ознака великої любові Божої. «Христос заради нас народився, прийняв страждання і воскрес», – сказав він. Бог любить людину, яку створив за образом і подобою Своєю. Архіпастир зазначив: коли ми любимо ворогів своїх як образ Божий, молимося за них, тоді злі сили відступають від неї. Але коли людина хулить Церкву, вважає владика, то вона хулить Духа Святого. Люди не в змозі вирахувати, скільки є благодаті в тій чи іншій Церкві. Ми не маємо права судити, наголосив високопреосвященний. Бог Сам діє і реагує на бажання віруючих людей, які готові прийняти цю Божественну силу.

З архієреєм служили декан протоієрей Стефан Фульмес, настоятель парафії протоієрей Віталій Голян, духовенство з Нововолинського та Іваничівського благочинь. На Богослужінні також молився сільський голова Павло Степанець, він отримав з рук митрополита грамоту, якою нагороджені, зокрема, громада й активні парафіяни.
4 січня 2016 р. Інші новини за рубриками: Нововолинський деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери