Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЩе одна перемога православного письменника з Волині
Новини

Ще одна перемога православного письменника з Волині

Пам’ятник А.-Е. дю Плессі де Рішельє, першому градоначальникові Одеси (званому в народі – «Наш Дюк», тобто граф). 1827 р. Нагороду найвищого рівня «Діамантовий Дюк» присуджено на Міжнародному багаторівневому конкурсі ім. де Рішельє в Одесі Вікторові Гребенюку.

В номінації «Мініатюри. Короткі п’єси» він удостоївся відзнаки «за пошук оригінальних літературних засобів у новелі “Палата”». Це твір на одеську тематику – про трагічні події в Будинку профспілок у травні 2014-го та потребу громадянського миру в місті й усій країні.

Захід проводиться щорічно з 1998 року в рамках культурологічного проекту «Спаси і сохрани» Асоціації діячів літератури і мистецтва «Глорія». Серед тем, визначених для творчого змагання цього року, – «Україна вчора, сьогодні, завтра».

Віктор Іванович – літредактор інформаційно-видавничого центру єпархії та журналу «Педагогічний пошук», член Спілки християнських письменників України. Серед його літературних перемог: обласна премія ім. Агатангела Кримського, міжнародні – ім. Пантелеймона Куліша, «Бути людиною», «Війна в Україні».

27 вересня 2018 р.
Інші новини за рубриками: Віктор Гребенюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери