Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Волинській православній богословській академії – випуск (оновлено)
Новини

У Волинській православній богословській академії – випуск (оновлено)

Випуск ВПБА. Світлина інформаційної служби єпархії

Відбулися Богослужіння й урочистий захід із нагоди вручення дипломів бакалаврів, магістрів богословського факультету та керівників церковного хору регентського факультету Волинської православної богословської академії. Про це повідомляє сайт вишу Vpba.org.

Свято розпочалося Божественною Літургією у кафедральному соборі Святої Трійці, яку очолив митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній. Із ним служили архієпископ Дрогобицький і Самбірський Яків, єпископ Володимир-Волинський Матфей, канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, ректор ВПБА протоієрей Володимир Вакін та інше духовенство. Після Літургії, владика Матфей у свому слові, зазначив: «Випускаючи наших студентів, ми віримо, що їхня праця і навчання принесуть гідні плоди». Подячний молебень очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Далі урочистості проходили в актовому залі академії. Після вступного слова отця ректора, який побажав випускниками стати «достойними пастирями і провідниками для українського народу», їх, зокрема, привітали митрополит Антоній (теж випускник ВПБА) й архієпископ Яків.

Владика Михаїл вручив випускникам дипломи та відзнаки із персональним номером. У слові єпархіальний архієрей побажав бакалаврам і магістрам упевнено триматися дороги, яку обрали. Митрополит Михаїл також подякував батькам, які довірили своїх дітей саме волинській духовній школі, та зазначив, що це сумна мить, коли випускаються студенти, проте «ця скорбота перетвориться на радість, що ми зможемо гордитися вами».

19 червня 2016 р. Інші новини за рубриками: Волинська православна богословська академія, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Протоієрей Володимир Вакін, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Микола Цап
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери