Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Камені відзначили свято ікони і ювілей декана
Новини

У Камені відзначили свято ікони і ювілей декана

13 липня 2016 р. Вікарій єпархії єпископ Володимир-Волинський Матфей очолив урочисту Літургію у Камінь-Каширському.Світлина з архіву протоієрея Володимира Мицька.

У храмі Святителя Миколая Чудотворця м. Камінь-Каширський відправлено урочисту Літургію на честь свята Волинського образа Божої Матері та з нагоди 40-річчя декана і настоятеля цієї парафії протоієрея Володимира Мицька. Службу очолив єпископ Володимир-Волинський Матфей.

У Богослужінні взяли участь благочинні: ковельський міський – протоієрей Анатолій Александрук, любешівський – протоієрей Юрій Устимчук, ратнівський – протоієрей Роман Бодак та місцеве духовенство.

З благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла вікарій єпархії вручив ювіларові єпархіальну відзнаку. У проповіді владика Матфей зазначив, що ми повинні частіше вшановувати волинську ікону Богоматері, адже то реліквія нашого краю.

До торжества зокрема долучилися голови РДА Валерій Дунайчук, райради Віктор Сус, міськради Василь Бондар, інші представники влади та громадськості.

15 липня 2016 р. Інші новини за рубриками: Камінь-Каширський деканат, Протоієрей Анатолій Александрук, Протоієрей Роман Бодак, Протоієрей Володимир Мицько
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери