Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМитрополит про Всеправославний Собор та нашу єпархію
Новини

Митрополит про Всеправославний Собор та нашу єпархію

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл

Напередодні свята апостолів Петра і Павла митрополит Луцький і Волинський Михаїл дав інтерв’ю інтернет-виданню «Волинська правда» (pravda.lutsk.ua).

Владика розповів про значення Всеправославного Собору та життя єпархії. Високопреосвященний зауважив, що найважливішим є сам факт такого зібрання і рішення про регулярне його проведення. Українське питання не входило до порядку денного. Проте дуже позитивним фактором є те, що Верховна Рада звернулася до Вселенського Патріарха з проханням про надання Томосу про автокефалію Української Православної Церкви. Це може послужити суттєвим аргументом для швидкого вирішення українського питання.

Недавно Волинь відвідав Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет, який очолив престольне свято луцького кафедрального собору. Керуючий єпархією підкреслив: «ми черпаємо під час візиту Патріарха максимум духовної радості й натхнення». Також владика розповів про чернецтво на Волині. Монахи завжди були ревними подвижниками нашої Церкви, духовними просвітителями.

Митрополит зазначив, що чимало священиків перебувають на Сході як військові капелани. Їхня діяльність не обмежується духовною опікою армійців, це і волонтерська допомога, в тому числі місцевому населенню.

На кінець розмови владика Михаїл побажав журналістам бачити більше позитивних моментів та творчого натхнення.

Повний текст інтерв’ю можна переглянути тут.

15 липня 2016 р. Інші новини за рубриками: Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери