Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМитрополит: дітям треба допомагати, а не жити замість них
Новини

Митрополит: дітям треба допомагати, а не жити замість них

11 вересня 2016 р. Проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла у кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії

У день Усікновення глави Йоана Хрестителя митрополит Луцький і Волинський Михаїл на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці виголосив проповідь про складнощі взаємин батьків і дітей.

Спілкуємося з Господом лише один раз на тиждень – якщо приходимо в неділю до храму. Найчастіше в інші дні повсякденні справи відволікають нас від молитви. Ми часто забуваємо про розмови з Богом та про себе, проживаючи життя наших дітей, онуків, близьких, переймаючись їхніми проблемами та турботами. Перебираючи їхню відповідальність на себе, зводимо їм будинки, в яких вони потім не живуть, влаштовуємо їх на роботи, які їм не подобаються, і так далі.

Насправді ж, зазначив владика, з дітьми слід просто розмовляти, цікавлячись їхніми планами, і допомагати лише тоді, коли вони просять. Тоді ваші чада ніколи не відвернуться від вас.

Архієрей також наголосив, що потрібно знаходити однакові ідеї й цінності, а в цьому завжди допомагає Господь. Виховувати дітей треба власним прикладом, і тоді все, чим ви зможете допомогти дітям, вони будуть цінувати та примножувати, аби не зганьбити свою родину.

12 вересня 2016 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери