Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниОсвячено ще одну церкву у Володимирі
Новини

Освячено ще одну церкву у Володимирі

25 вересня 2016 р. У Володимирі-Волинському Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освячує храм Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії. Світлина інформаційної служби єпархії.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл освятив у Володимирі-Волинському храм Мучениць Віри, Надії, Любові та Софії – шостий Божий дім Київського Патріархату в цьому райцентрі.

Зведення святині (до речі, першої п’ятикупольної на Володимирщині) тривало всього два роки, причому все за кошти громади (великих благодійників не було), дехто працював безоплатно.

Високопреосвященний у проповіді порівняв спорудження церкви з пологами жінки: було важко, але ж яка радість, коли дитя з’явилося на світ. «Бо наша душа – християнка, і вона хоче, щоб було побільше вівтарів і храмів, де прославляється Господь. Це те, що можемо родити для Бога, це вираз нашої любові – до ближнього, до віри, до Вітчизни».

Із владикою служили священики міського і районного деканатів на чолі зі своїми благочинними – протоієреями Юрієм Пилипцем і Євгеном Шевчуком, нововолинський декан протоієрей Стефан Фульмес, настоятель парафії протоієрей Євген Рябець, душпастирі зі Львівської єпархії. Радість православних розділили греко- і римсько-католицький священики.

Було вручено нагороди: благословенні грамоти – архітектору Орестові Косу з Івано-Франківщини та ще 56 активним парафіянам, інші церковні відзнаки – Світлані Матвійчук, Оксані Матвіюк (живучи в Росії, придбала за свої кошти всю церковну утвар), Сергієві Венгеру, Олександрові Оберуку, старості громади Василеві Бойчуку, Миколі Подзідзею. Міський голова Петро Саганюк не зміг бути присутнім на цьому торжестві (молився заступник Ярослав Матвійчук), тож нагороду йому буде вручено згодом.

26 вересня 2016 р. Інші новини за рубриками: Володимирський міський деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Юрій Пилипець
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери