Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниАрхієрей: Як долати вікову життєву кризу
Новини

Архієрей: Як долати вікову життєву кризу

20 листопада 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії Митрополит Луцький і Волинський Михаїл пояснив, як долати життєву кризу після сорока років і яка місія людини є вищою, ніж народження та влаштування дітей, кар’єра, матеріальні здобутки тощо. Владика говорив про це під час проповіді в неділю 22-гу після П’ятдесятниці на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці.

Дуже часто сорок літ для людини стають кризовими, бо виховавши дітей, побудувавши дім та знайшовши роботу, ми втрачаємо сенс нашого існування. І це неправильно. Адже окрім елементарних речей у кожного з нас є своє особливе завдання, яке стоїть вище, ніж робота, діти і все інше. У Євангелії читаємо такі слова Христа: «хто любить батька чи матір більше, ніж Мене, недостойний Мене; І хто любить сина чи дочку більше, ніж Мене, недостойний Мене...» (Мф. 10:37). Наша спільна місія – «все своє життя славити Бога» своїми діяннями.

Тому на сьомий день ти приходиш до храму, аби наповнити свою душу божественною благодаттю. Владика наголосив: «ти в неділю повинний бути або в храмі, або на Гаразджі» [на міському кладовищі]. Адже якщо Господь не дасть тобі сили, то ти і ложку до рота не піднесеш, запевнив митрополит. А коли ти будеш сповнений божественної благодаті, яка зробить тебе щасливим, не буде депресій.

21 листопада 2016 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери