Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЧим милосердя обертається для тих, хто його творить?
Новини

Чим милосердя обертається для тих, хто його творить?

27 листопада 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл виголошує проповідь. Світлина інформаційної служби єпархії.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл розповів про милосердя і чому його потрібно проявляти до ближніх. Про це йшлося під час проповіді в неділю 23-ту після П’ятдесятниці на завершення Божественної Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці.

Згадуючи освячення пам’ятника християнському милосердю волинян, яке відбулося в обласному центрі в День пам’яті жертв голодоморів, владика зазначив, що ми вшановували всіх, хто ділився своїм земним статком, допомагаючи нужденним. Адже біда торкнеться кожного у свій час, і про це потрібно пам’ятати. Без проблем прожити неможливо. І коли ти допоміг комусь у тяжку хвилину, то є надія, що й тебе не покинуть у біді. Ще важливим у момент підтримки є, чи посіяв ти добро і милосердя серед людей. Адже «не суть у тому, ЩО ти дав, а суть в тому, що ти ДАВ», – наголосив архієрей.

За словами високопреосвященного, слід не просто дати нужденному якусь річ, аби «відкупитися». У милосердя треба закладати любов, яка потім і дасть стократний плід. І у важку хвилину теж знайдуться ті, хто допоможе тобі, – ще раз підкреслив митрополит.

28 листопада 2016 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери