Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Луцьку відспівали військовослужбовця Віктора Мельничука
Новини

У Луцьку відспівали військовослужбовця Віктора Мельничука

30 листопада 2015 р., луцький кафедральний собор Святої Трійці. Похорон військовослужбовця Віктора Мельничука. Світлина інформаційної служби єпархії.

Чин похорону в кафедральному соборі Святої Трійці очолив митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

У проповіді, говорячи про життєвий шлях загиблого добровольця як справжнього чоловіка, владика гостро розкритикував тих, хто уникає мобілізації, тікає за кордон чи намагається відкупитися. «Не чоловіки вони – пусте місце, – наголосив він, – бо справжніми чоловіками є ті, які добровільно готові віддати своє життя за рідних та Батьківщину. Таких одиниці».

У цей нелегкий для нашої країни час кожен виявив свою волю, свій стан душі, сказав митрополит. «Віктор проявив правильну і благу волю – захищати країну, – зазначив архієрей, – він це зробив у пориві любові за своїх ближніх». Герой помер задля щасливого майбутнього для своїх нащадків, зазначив насамкінець високопреосвященний.

Потому на театральному майдані відбулася громадянська панахида. Поховали воїна на кладовищі села Омельно Ківерцівського району.

Лучанин Віктор Мельничук, 1962 року народження, пішов добровольцем на Схід України 25 квітня цього року. Помер під час проходження військової служби в зоні проведення антитерористичної операції.

30 листопада 2015 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери