Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниНа Волинь прибув вифлеємський вогонь миру
Новини

На Волинь прибув вифлеємський вогонь миру

14 грудня 2016 р. Передача вифлеємського вогоню миру на україно-польському кордоні. Світлина з сайта Вug.org.ua Володимирський районний декан протоієрей Євген Шевчук, володимирський міський декан протоієрей Юрій Пилипець, військовий капелан із Устилуга протоієрей Юрій Здебський зустріли польську делегацію, яка передала вифлеємський вогонь миру на україно-польському кордоні.

У слові о. Євген нагадав, що коли народився Ісус Христос, то на небі засяяла зірка. Вона з’явилася не для якогось окремого народу, а для всього світу. І ця зірка єднає нас, бо ми всі називаємося християнами, послідовниками Христа. Бути ж учнями Господа ми можемо лише тоді, коли матимемо взаємну любов, – підкреслив благочинний. За його словами, цей вогонь символізує вифлеємську зірку, яка світить нам і зараз.

«Мир – це те, що засіяло з вифлеємських ясел», – додав благочинний Володимира-Волинського. Тож із прибуттям вогню миру в Україну нехай мир тут і запанує. Його обов’язково повезуть туди, де зараз неспокійно, на Схід країни, аби це світло любові засяяло там, запевнив устилузький капелан.

В акції взяли участь представники влади як з української, так і польської сторін, наші пластуни та польські скаути, римсько-католицьке духовенство, працівники митно-пропускного пункту «Устилуг–Зосін».

15 грудня 2016 р. Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Міжконфесійні контакти, Протоієрей Юрій Пилипець
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери