Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна НовиниДіти з Волновахи зустріли Пасху на Волині
Новини

Діти з Волновахи зустріли Пасху на Волині

Напередодні Великодня, 15 квітня, група дітей з Донбасу разом зі своїми наставниками відвідали Луцьк, яке є містом-побратимом їх рідної Волновахи, вшанували святині нашого краю.

Зокрема, екскурсанти освятили великодні кошики в кафедральному соборі Святої Трійці. Молитву відправив декан протоієрей Микола Нецькар. Діти оглянути комплекс будівель головного храму єпархії.

17 квітня, у Світлий понеділок, гості прибули в чоловічий монастир Святителя Миколая Чудотворця, що в с. Жидичин Ківерецького деканату. Там вони взяли участь у Богослужінні та хресному ході разом із ченцями та вірянами.

Насельник обителі ієромонах Никодим (Смілий) провів екскурсію. «Монастир отримав свою назву на честь Святого Миколая Чудотворця. Саме він є покровителем міста Луцька. Будівництво обителі пов’язане також із Миколою, князем Луцьким, який у період князівських міжусобиць оселився тут» – зазначив о. Никодим. Також чернець показав дітям Свято-Духівський скит, де розповів про Пасху, її значення у житті християнина та загалом про місію християнина на землі.

Наостанок діти відвідали храм Преображення Господнього у с. Зміїнець Луцького районного деканату, де настоятель парафії протоієрей Володимир Лозинський привітав усіх із Світлим Воскресінням Христовим та зауважив, що такі поїздки є дуже важливими, бо розвивають дружні відносини між Сходом і Заходом України. «Наше братерство, спільні добрі справи та щирі молитви допоможуть якнайшвидше відновити мир в Україні» – переконаний о. Володимир. Після вітальних слів душпастир вручив дітям великодні писанки.
20 квітня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Деканат монастирів, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Протоієрей Микола Нецькар, Ієромонах Никодим (Смілий)
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери