Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниАНОНС: Єпархіальний молодіжний літній табір
Новини

АНОНС: Єпархіальний молодіжний літній табір

Єпархіальний молодіжний табір. Світлина інформаційної служби єпархії

12–20 червня традиційно поблизу селища Колки Маневицького деканату буде проходити православний молодіжний табір. Організовує його Управління єпархії з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

Наметове містечко розташують в урочищі Білі Береги у сосновому лісі поблизу річки Стир. Молодь матиме змогу творити християнську спільноту, спілкуватися з новими друзями і, звичайно ж, активно відпочивати. У програмі: богослужіння, бесіди зі священиками, екскурсії, спортивні та інтелектуальні ігри, зустріч із членами Спілки християнських письменників України, пісні під гітару біля вогнища тощо.

Для реєстрації майбутніх таборян необхідно зголоситися за телефоном (095) 538-05-87 (о. Юрій). Для реєстрації слід подати такі дані майбутнього учасника табору: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, поштова й електронна адреси, телефон. Прохання зголошуватися завчасно, кількість місць обмежена!

Для участі в таборі потрібно взяти такі речі: спальний мішок, туристичний килимок, ліхтарик, спортивний одяг, купальник закритого типу / плавки, дощовик і теплий одяг на випадок негоди, одяг для богослужінь (для дівчат – довга спідниця, хустка, блузки з закритими плечима; для хлопців – штани й сорочка), засоби особистої гігієни та від комах, аптечку, а також декілька маленьких подарунків для гри.

Доїзд: від луцького кафедрального собору Святої Трійці 12 червня о 8 год учасники централізовано автобусами їдуть до місця таборування. Повернення – 20 червня о 16 год до Луцька.

30 травня 2018 р.
Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Протоієрей Юрій Близнюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери