Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУПЦ КП: хто за гей-паради й «гендерну ідеологію» – відлучає себе від Церкви
Новини

УПЦ КП: хто за гей-паради й «гендерну ідеологію» – відлучає себе від Церкви

5 червня 2017 р. Патріарх Філарет під час інтерв’ю. Світлина інформаційної служби єпархії Під час інтерв’ю, яке провів інформаційно-видавничий центр Волинської єпархії з Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, йому поставили таке запитання:

–Ваша Святосте, Синод Київського Патріархату 15 грудня 2015 р. ухвалив: «На підставі Священного Писання і Священного Передання, канонів Церкви засвідчуємо: кожен православний християнин, який публічно підтримує та схвалює “узаконення” содомського гріха, підпадає під прокляття Содому і під анафему апостола Павла та відлучає себе від Церкви, доки не покається». Чи означає це, що чиновники, які дозволяють у столиці гей-паради, та високопосадовці, які приймають і затверджують «гендерні поправки» до трудового законодавства, відлучають себе від Православ’я, від можливості ввійти в Царство Небесне?

– Ми як Церква – проти гендерної політики, – рішуче відповів Патріарх. – Ми проти одностатевих «шлюбів». І ми проти всяких поправок до законів, які тим чи іншим чином вводять у наше законодавство гендерну політику. Ми проти цього, бо це є лукавство. Говорять про право всіх на працю, на недискримінацію, а завтра будуть говорити про одностатеві «шлюби». Тобто ми проти дискримінації людей за будь-якою ознакою, але й проти того, щоб були відкриті двері для закону про одностатеві «шлюби». Чому проти? Тому, що це не тільки зневажання божественних законів, а це спотворення людської природи. Бог створив чоловіка і жінку. А гендерна ідеологія говорить, що можна обирати [собі стать]: якщо чоловік хоче бути жінкою, то чоловік стає жінкою, а якщо жінка хоче стати чоловіком, то вона стає чоловіком. Це – спотворення божественних законів, божественного творіння! І Церква ніколи, ні за яких обставин не буде підтримувать це. І нехай знають усі, що Церква, якщо вона хоче бути Церквою, цих законів не повинна підтримувать. Інакше, якщо підтримає, то перестане бути Церквою, – підкреслив Святійший Патріарх.

7 червня 2017 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Почесний Патріарх Філарет
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери