Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниБіля луцького собору зацвіла тисяча троянд
Новини

Біля луцького собору зацвіла тисяча троянд

13 червня 2017 р. Біля кафедрального собору Святої Трійці у Луцьку. Світлина інформаційної служби єпархії. У той час, коли внаслідок діяльності зловмисників мешканці обласного центру потерпають від нестерпного смороду, Театральний майдан наповнюється пахощами квітів, посаджених на території кафедрального собору Святої Трійці.

Одразу за храмовою брамою, перед кладовищем, і навколо будинку духовної консисторії ростуть переважно рожі. Цю рослину називають «королевою квітів», і вона радує цвітом упродовж теплої пори року. Ще в давні часи ружа була символом чистоти й піднесеності.

Викладач Волинської православної богословської академії кандидат мистецтвознавства Тетяна Бокій, яка з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла опікується церковним розарієм, розповіла інформаційній службі єпархії: цього року кількість висаджених троянд сягла близько тисячі. Тут є десь тридцять сортів, привезених із розсадників України та Польщі.

За словами Тетяни Філаретівни, територію біля храму належить не просто належно впорядковувати. Тут варто творити таку красу, щоб вона заохочувала вірних прославляти Бога за прекрасний створений Ним світ. Можливо, хтось далекий від Творця прийде сюди лише помилуватися чудовими квітами, а далі відчує потребу зайти до храму.

14 червня 2017 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери