Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниВладика Михаїл привітав Володимир-Волинський агротехнічний коледж із 90-річчям
Новини

Владика Михаїл привітав Володимир-Волинський агротехнічний коледж із 90-річчям

З нагоди свята митрополит Луцький і Волинський очолив молебень за здоров’я у капличці Великомученика Димитрія Солунського на території навчального закладу.

З нагоди свята митрополит Луцький і Волинський очолив молебень за здоров’я у капличці Великомученика Димитрія Солунського на території навчального закладу. З ним служили декани протоієреї – міський Юрій Пилипець, районний Євген Шевчук та настоятель парафії протоієрей Сергій Місан.

У слові владика зазначив: цього дня ми також вшановуємо наставників, тих, хто тут навчався і викладав. «Вони трудилися і померли, щоб ми жили під чистим небом, добре вчилися і раділи життю, а також згадуємо тих, хто захищав і продовжує захищати кордони нашої держави», – наголосив архіпастир. Він привітав студентів як опору майбутнього, які вже завтра відповідатимуть за наш добробут. Також архієрей побажав процвітання навчальному закладу, щасливого майбутнього та усмішок на лиці.

Владика нагородив митрополичими грамотами директора коледжу Олександра Коновалюка і засновницю каплички Наталію Ковальчук. З нагоди ювілею він подарував ікону Пресвятої Богородиці та покропив свяченою водою всіх присутніх.

Цього ж дня митрополит побував на урочистостях, які проходили в районному Будинку культури, та привітав коледж із днем народження. На заході були присутні представники інших навчальних закладів України, обласної, міської та районної влад.

14 грудня 2015 р. Інші новини за рубриками: Володимирський міський деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Юрій Пилипець
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери