Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниБлизнюк Юрій, протоієрейАНОНС: Єпархіальний молодіжний табір
Новини

АНОНС: Єпархіальний молодіжний табір

19–26 червня поблизу селища Колки Маневицького деканату діятиме православний молодіжний табір, який організовує Управління єпархії з благословіння митрополита Луцького і Волинського Михаїла.

У наметовому містечку, розташованому в урочищі Білі Береги, у сосновому лісі на мальовничому березі річки Стир, молодь творитиме християнську спільноту, спілкуватиметься з новими друзями і, звичайно, активно відпочиватиме. У програмі: богослужіння, бесіди зі священниками, екскурсії, спортивні та інтелектуальні ігри, пісні під гітару біля вогнища тощо.

Реєстрація майбутніх таборян – до 15 червня. Необхідно зголоситися за телефоном (095) 538-05-87 (о. Юрій). Для реєстрації потрібно подати такі дані майбутнього учасника табору: прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, поштова й електронна адреси, телефон. Прохання зголошуватися завчасно, кількість місць обмежена!

Для участі в таборі необхідно взяти речі: спальний мішок, туристичний килимок, ліхтарик, спортивний одяг, купальник закритого типу/плавки, дощовик і теплий одяг на випадок негоди, одяг для богослужінь (для дівчат – довга спідниця, хустка, блузки з закритими плечима; для хлопців – штани й сорочка), засоби особистої гігієни та від комах, аптечку, а також декілька маленьких подарунків для гри.

Доїзд: від луцького кафедрального собору Святої Трійці 19 червня о 8 год учасники централізовано автобусами їдуть до місця таборування. Повернення – 26 червня о 16 год до Луцька.

10 червня 2019 р.
Інші новини за рубриками: Діти і молодь, Протоієрей Юрій Близнюк, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери