Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниМанелюк Тарас, протоієрейЦумань: освячено пам’ятник невідомим воїнам
Новини

Цумань: освячено пам’ятник невідомим воїнам

9 травня 2017 р. Освята пам’ятника у Цумані на місці перепоховання дев’яти невідомих воїнів, які загинули у роки Другої світової війни. Кадр із відео Михайла Мороза. З нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у цьому селищі, що на Ківереччині, встановлено надгробок на місці перепоховання дев’яти невідомих солдатів, які загинули у роки Другої світової війни. Чин освячення та заупокійну літію відправив декан і настоятель місцевої парафії Йоана Хрестителя протоієрей Тарас Манелюк.

Душпастир звернувся до присутніх зі словом, зазначивши, що ми поступово звільняємося від святкувань за радянською ідеологією. Відзначаючи день перемоги над нацизмом, ми не святкуємо, а пам’ятаємо і скорбимо. Адже саме на нашій землі відбулося найбільше кривавих битв. Тому сьогодні схиляємо голови перед усіма воїнами, які віддали своє життя, аби ми з вами жили в мирній Україні.

У молитві взяв участь, зокрема, селищний голова Анатолій Дорошук. З його ініціативи та місцевих підприємців споруджено цей меморіальний знак, розповів о. Тарас інформаційній службі єпархії.

11 травня 2017 р. Інші новини за рубриками: Цуманський деканат, Протоієрей Тарас Манелюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери