Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПушко Віктор, протоієрейВладика Михаїл із духовенством – у зоні АТО: хроніка події
Новини

Владика Михаїл із духовенством – у зоні АТО: хроніка події

4 травня 2016 р. Митрополит Михаїл у зоні АТО. Світлини інформаційної служби єпархії Митрополит Луцький і Волинський Михаїл з кількаденним благодійницьким візитом побував на Донеччині. У дні Світлого тижня сюди також прибули: декан монастирів єпархії архімандрит Константин (Марченко) з братією Жидичинського монастиря, душпастирі Луцького районного деканату – протоієрей Віктор Пушко (Лище), священик Андрій Мовчанюк (с. Гаразджа), священик Іван Гуреєв (Підгайці), священик Олександр Вронський (Луцьк), священик Матвій Олійник (Люблинець Ковельського районного деканату) та священик Роман Скірак (Шацьк). Їх приймали й супроводжували архієпископ Донецький і Маріупольський Сергій та вікарій Донецької єпархії єпископ Слов’янський Всеволод.

4 травня волиняни були в Маріуполі у сиротинці для сліпих – передали святкові страви, комп’ютер і диски з духовними піснеспівами; у храмі Петра (Могили) – відслужили молебень, тут і в дитячо-юнацькій спортивній школі для сиріт передали допомогу (великодні страви та засоби гігієни), зібрану громадами Ковельського районного благочиння; с. Широкине – передали допомогу прямо на передовій; храму Всіх святих землі Волинської у Волновасі тимчасово передали ікону великомучениці Варвари з частинкою мощей із луцького Свято-Троїцького собору, відправили молебень; у селищі Благодатне Волноваського району – освятили хреста зі стелою на місці загибелі воїнів-волинян та відслужили панахиду по них. У Сартані відвідали загін прикордонників: молилися за їхнє здоров’я, передали усіляку допомогу.

5 травня. Священнослужителі побували в Красногорівці – у 14-й бригаді служили молебень, спілкувалися з військовиками, підтримували їх у складних умовах ратного труду. Потім у Мар’їнці, в районному центрі дитячої та юнацької творчості, передали солодощі, паски, крашанки, м’які іграшки. Владика пожертвував гроші на вікна, директора Аліну Коссе нагородив медаллю, а заклад у цілому – митрополичою грамотою. Гості спілкувались з місцевими жителями, багато вчителів підходили з проханням молитись і підтримувати, дарували квіти. Місцевій каплиці на честь ікони «Моління про чашу» того дня передано такий образ. Далі шлях проліг в один із підрозділів ЗСУ. Тут волиняни відслужили молебень, нагородили військовиків медалями, передали допомогу від Луцького райдеканату. Потому священики цього благочиння поїхали до Краматорська, у полк МВС «Київ»: правили молебень, нагороджували медалями, передавали гуманітарну допомогу.

6 травня ці ж панотці відвідали у Краматорську школу-інтернат, де служили молебень, передавали допомогу, спілкувалися. У Слов’янську того дня вони були в школі-інтернаті для дітей із вадами зору: правили молебень, передали іграшки, одяг, паски, солодощі, спілкувались. Діти дали концерт для гостей українською мовою на пасхальну тематику.

11 травня 2016 р. Інші новини за рубриками: Благодійність, Церква і держава, Чернецтво, Деканат монастирів, Капеланська служба єпархії, Ковельський районний деканат, Луцький міський деканат, Луцький районний деканат, Священик Олександр Вронський, Священик Іван Гуреєв, Архімандрит Константин (Марченко), Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Андрій Мовчанюк, Протоієрей Матвій Олійник, Протоієрей Віктор Пушко
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери