Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниПушко Віктор, протоієрейНесіть істину, залишаючись особистостями: архієрей – журналістам
Новини

Несіть істину, залишаючись особистостями: архієрей – журналістам

6 червня 2016 р. В кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії З нагоди Міжнародного дня журналіста митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив у кафедральному соборі Святої Трійці заупокійну літію по спочилих новинарях нашого краю і молебень за здоров’я живих представників цього фаху. До спільної молитви зібралися публіцисти, керівники засобів масової інформації та члени їхніх сімей.

Служіння правді має бути основною метою працівників пера, зазначив високопреосвященний. Але це аж ніяк не заперечує індивідуальності стилю та власної точки зору. Як приклад владика згадав авторів євангельських текстів: кожен апостол писав про Христа по-своєму, де в чому доповнюючи один одного, про щось не згадуючи, але ні в чому не суперечачи істині. Це Святий Дух глаголив їхніми устами, вони були знаряддями у Божих руках, але знаряддями не знеособленими.

«Ви добре знаєте, як це буває в творчому процесі: назбираєш фактів, підготуєшся, а сядеш за статтю чи передачу – і слова йдуть зовсім інші, що й не знаєш, звідки вони беруться», – сказав архіпастир. І добре, якщо на кінчику вашої авторучки чи клавішах дисплея працює Дух істини, використовуючи ваші таланти. Трудіться й надалі задля українського народу, задля правди, а правда – від Бога, завершив високопреосвященний.

Усіх учасників відправи митрополит Михаїл окропив освяченою водою, їм вручено просфори та пам’ятні речі з церковною символікою.
6 червня 2016 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Віктор Пушко, Протоієрей Віталій Собко
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери