Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЯків (Мільян), ігуменВідійшов у вічність чернець із Сокола
Новини

Відійшов у вічність чернець із Сокола

Чин похорону над померлим ієродияконом Даміаном (Сахарчуком). Світлина з сайта Сhernectvo.org Чин похорону над померлим ієродияконом Даміаном (Сахарчуком) очолив декан монастирів архімандрит Константин (Марченко). З ним, зокрема, молилися: намісник обителі Успіння Пресвятої Богородиці в с. Сокіл Рожищанського деканату ігумен Яків (Мільян), інші монахи й монахині. Про це повідомив сайт Chernectvo.org.

У надгробному слові о. Константин зазначив: «Кожен із нас, дивлячись на цього спочилого брата, повинен задуматись над своїм життям, над своїми буднями, над тим, чим ми живемо і як поводимося щодня. Про що наші мрії? Які пріоритети? Якими амбіціями живемо? Нам варто згадати себе такими, якими прийшли в монастир, якими мріяли бути для Бога і якими стали за роки нашого перебування в обителі. Нехай холод від мертвого тіла нашого брата тверезить нас і запалює наше серце. Щоб ми постійно пам’ятали: кожен прожитий день тут, на землі, може бути для нас останнім. Рано чи пізно нам таки доведеться стати перед Лицем Божим і дати відповідь за своє життя».

Як розповів інформаційній службі єпархії о. Яків, ієродиякон Даміан (в миру Дмитро Сахарчук) народився 4 вересня 1975 року в Хабаровському краї (Росія). Він подвизався у монастирі Святителя Миколая Чудотворця, що в с. Жидичин Ківерецького деканату, а більше двох років тому переведений в обитель у Соколі. Торік прийняв постриг у рясофорного монаха.

Помер після важкої хвороби. Похований на чернечому кладовищі жидичинського монастиря.

25 квітня 2016 р.
Інші новини за рубриками: Чернецтво, Деканат монастирів, Архімандрит Константин (Марченко), Ігумен Яків (Мільян)
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери