Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЯків (Мільян), ігуменРожище: облаштують храм на місці колишньої кірхи
Новини

Рожище: облаштують храм на місці колишньої кірхи

27 грудня 2016 р. Чин поставлення хреста біля колишньої лютеранської кірхи в пригороді Рожища Вовнянці. Світлина інформаційної служби єпархії Митрополит Луцький і Волинський Михаїл здійснив чин поставлення хреста біля колишньої лютеранської кірхи в пригороді Рожища Вовнянці. У приміщенні колишнього християнського дому молитви, вже багато десятиліть пристосованому під промислові потреби, буде діяти храм Преподобного Сергія Послушного.

Лютеранська кірха, побудована у 1862 р., з приходом «других совєтів» стала виробничою площею фабрики «Динамо». З розпадом Радянського Союзу стіни храму ще використовувалися у тих же потребах. Але недавно колишній начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Богдан Колісник став одним із ініціаторів, аби відродити старовинну будівлю для її першочергового призначення.

У слові високпреосвященний зазначив, що ми стали свідками унікальної події, коли відроджується храм, у якому колись віруючі люди зверталися в молитвах до Ісуса Христа. Знову в домі Божому, який зазнав випробувань від невірства та людської гріховності, буде звучати молитва. Тому сьогодні приємно бачити тих, хто хоче облаштувати тут православний храм, підкреслив архієрей.

Разом із владикою правили рожищанський благочинний протоієрей Василь Шняк, декан монастирів єпархії архімандрит Константин (Марченко), духовенство деканату.

У богослужінні взяли участь народний депутат України Сергій Мартиняк, голова райради Андрій Музика, міський голова В’ячеслав Поліщук та перший заступник голови РДА Ігор Шкільний.

28 грудня 2016 р. Інші новини за рубриками: Рожищанський деканат, Архімандрит Константин (Марченко), Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Василь Шняк, Ігумен Яків (Мільян)
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери