Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЗаторський Іван, священикВладика Михаїл у Покащеві про ставлення до хреста
Новини

Владика Михаїл у Покащеві про ставлення до хреста

27 вересня 2016 р. Храм Воздвиження хреста Господнього в с. Покащів Ківерецького деканату. Світлина інформаційної служби єпархії Митрополит Луцький і Волинський Михаїл відвідав храм Воздвиження хреста Господнього в с. Покащів Ківерецького деканату з нагоди храмового свята й очолив Божественну Літургію.

«Сьогодні вшановуємо наше найголовніше знамено, найголовніший символ нашої віри – хрест Господній», – наголосив він у проповіді. Справді ж віруючій людині важливі не такі деталі, як форма хреста (у Православ’ї визнаються різні його варіанти) чи різновид розп’яття, а те, що на хресті Син Божий приніс Себе в жертву задля нашого викуплення від гріхів для життя вічного. Справді віруюча людина повинна йти слідом за Христом. А маючи впоряджену душу, православний старається впорядковувати і світ навколо себе – хату, подвір’я, Батьківщину.

З високопреосвященним служили декан протоієрей Іван Семенюк, декан монастирів єпархії архімандрит Константин (Марченко) із братією Жидичинського чоловічого монастиря Святителя Миколая Чудотворця, настоятель громади священик Іван Заторський, інші душпастирі цього та Цуманського й Горохівського деканатів, із Рівненської єпархії.

За дорученням Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета владика вручив орден Великомученика Юрія Переможця підприємцеві Миколі Барабашу.

З покащівцями молилися й голова сільської ради Богдан Чекеренда, голова районної ради Григорій Недопад.

28 вересня 2016 р. Інші новини за рубриками: Ківерецький деканат, Священик Іван Заторський, Архімандрит Константин (Марченко), Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Іван Семенюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери