
Мученика Якинфа (108). Мучеників Діомида, Євлампія, Аскліпіодота і мучениці Голіндухи (ІІ). Преподобних Анатолiя, затворника, у Ближнiх печерах (ХІІ), та iншого Анатолiя, затворника, у Дальнiх печерах (ХІІІ)...
Усім відомо, що до новонародженого Ісуса Христа прийшли поклонитися волхви, принесли Йому дари. Але що то за люди? Скільки їх було? Як їх звали? Чи причислено їх до лику святих? І що сталося з їхніми дарами? Про це розповідає ведучий рубрики «Відповідь богослова» священик Андрій Хромяк у публікації «Поклоніння волхвів».
Завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва цього разу розповідає про образ «Різдво Христове» авторства Каспера Списацького (1847 р.). Це зразок втілення традицій ікономалювання в провінційному варіанті.
Але святковий випуск – не тільки про святкове. До редакції надійшов лист Вікторії Бойко про важку атмосферу, що панує у с. Старий Чорторийськ на Маневиччині, де діє чоловічий монастир УПЦ (МП). Допис так і названо: «На нашій, не своїй землі», бо один місцевий монах цієї Церкви висловив здивування: «Я й не знав, що тут серед нас є українці».
«Обережно: «Спілка православних журналістів!» – закликає читачів до пильності Віталій Клімчук. Виявляється, під такою милозвучною назвою насправді працює фірма з надання інформаційних послуг, і то вельми сумнівної якості.
Це лише кілька ключових матеріалів номера. Тут є чимало й інших цікавих публікацій.