Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниВийшло січневе число «Волинських єпархіальних відомостей»
Новини

Вийшло січневе число «Волинських єпархіальних відомостей»

Січневе число «Волинських єпархіальних відомостей» Окрім публікацій різдвяної тематики й традиційних рубрик, у першому номері газети 2016-го, зокрема, подано дві статті, що викривають деструктивний вплив Московського Патріархату.

Усім відомо, що до новонародженого Ісуса Христа прийшли поклонитися волхви, принесли Йому дари. Але що то за люди? Скільки їх було? Як їх звали? Чи причислено їх до лику святих? І що сталося з їхніми дарами? Про це розповідає ведучий рубрики «Відповідь богослова» священик Андрій Хромяк у публікації «Поклоніння волхвів».

Завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва цього разу розповідає про образ «Різдво Христове» авторства Каспера Списацького (1847 р.). Це зразок втілення традицій ікономалювання в провінційному варіанті.

Але святковий випуск – не тільки про святкове. До редакції надійшов лист Вікторії Бойко про важку атмосферу, що панує у с. Старий Чорторийськ на Маневиччині, де діє чоловічий монастир УПЦ (МП). Допис так і названо: «На нашій, не своїй землі», бо один місцевий монах цієї Церкви висловив здивування: «Я й не знав, що тут серед нас є українці».

«Обережно: «Спілка православних журналістів!» – закликає читачів до пильності Віталій Клімчук. Виявляється, під такою милозвучною назвою насправді працює фірма з надання інформаційних послуг, і то вельми сумнівної якості.

Це лише кілька ключових матеріалів номера. Тут є чимало й інших цікавих публікацій.


4 січня 2016 р.
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери