Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна Новини«Нетрадиційні шлюби» призведуть до вимирання – митрополит
Новини

«Нетрадиційні шлюби» призведуть до вимирання – митрополит

3 квітня 2016 р. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії Про знецінення нашого життя внаслідок прийняття т. зв. гуманних європейських законів щодо одностатевих «шлюбів» проповідував митрополит Луцький і Волинський Михаїл у третю неділю Великого посту в кафедральному соборі Святої Трійці.

Владика наводить приклади тих країн Європи, які в своїх теперішніх «цінностях» живуть без Бога та стверджують, що в них «і так усе є». До чого це елементарно призведе? – запитує архіпастир. До виродження, оскільки в «нетрадиційних шлюбах» просто не народжуються діти. Бо невже чоловік з чоловіком створить сім'ю? Цілі нації виродяться, наголошує високопреосвященний, бо відійшли від Бога, Бога їм «не треба». «А в кінцевому підсумку просто тебе не буде», – з сумом зазначає архієрей.

Є в Західній Європі країни, у яких вже не можна говорити про тата і маму. Говорять – «родитель один, родитель два», продовжує далі високопреосвященний. А як тоді поняття Адам і Єва? Чоловік і жінка? Людина там собі визначає свою стать, жінкою вважає себе чи чоловіком, говорить митрополит. Такі «цінності» приймають депутати Європарламенту, які називаються християнами. Але як тоді сказати про Божу Матір, Яка народила Ісуса Христа? Саме поняття народження, ці наші цінності куди подіти? – запитує владика. Це ж догмати нашої віри. Їх вже, виходить, немає?

Коли ми відкинемо наші цінності, ми просто вимремо. Не просто знеціниться наше життя – ми пропадемо, наголошує митрополит. А спасіння зможемо отримати тільки тоді, коли будемо визнавати й дотримуватися вчення Православної Церкви, зазначив насамкінець архіпастир.


6 квітня 2016 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери