Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниВладика Михаїл: нам усім належить бути апостолами
Новини

Владика Михаїл: нам усім належить бути апостолами

24 липня 2016 р. проповідь митрополита Луцького і Волинського Михаїла в кафедральному соборі Святої Трійці. Світлина інформаційної служби єпархії У день вшанування рівноапостольної Ольги, розповідаючи про життя цієї волинської, української та всеправославної проповідниці, митрополит Луцький і Волинський Михаїл у казанні на завершення Літургії у кафедральному соборі Святої Трійці зауважив: «ми з вами також апостоли». У першу чергу – для наших дітей, яким передаємо знання про Святе Писання, та всім іншим, хто нас оточує. Але ми повинні не лише словами вказувати, як потрібно робити, але й діяннями. І тоді, коли ми самі будемо побожними і допомагатимем іншим, наслідуючи угодника, чиє ім’я носимо, нас будуть називати рівноапостольними ХХІ ст.

Привітавши іменинниць зі святом, владика Михаїл побажав ревного служіння нашим небесним покровителям, чиї імена носимо і яких наслідуємо в житті.

25 липня 2016 р. Інші новини за рубриками: Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери