Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ луцькому храмі освячено іконостас
Новини

У луцькому храмі освячено іконостас

26 листопада 2016 р. Церква Святителя Йоана Золотоустого у Луцьку. Світлина інформаційної служби єрахії З нагоди 10-ліття заснування церкви Святителя Йоана Золотоустого в обласному центрі (вул. Дубнівська, 30) та престольного празника в ній митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив Божественну Літургію та чин освяти іконостаса.

У проповіді владика зазначив, що св. Йоана ми називаємо Золотоустим, бо він говорив чисто, світло і цінно. Цінність була в дарі слова, яке торкалося і зворушувало людські серця, переконуючи й утверджуючи в православній вірі. Адже слово, сказане носієм благодаті Святого Духа приносить і радість, і усвідомлення. Тож високопреосвященний побажав, аби «посіяна зернина в цьому храмі дала стократний плід».

Із архієреєм служили: канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, декан протоієрей Михайло Онищук, настоятель парафії протоієрей Петро Атаманів та інше місцеве духовенство.

На завершення свята керуючий єпархією вручив церковні відзнаки жертводавцям.

27 листопада 2016 р. Інші новини за рубриками: Луцький міський деканат, Протоієрей Петро Атаманів, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери