Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниВладика відвідав громади у Володимирі й Нововолинську
Новини

Владика відвідав громади у Володимирі й Нововолинську

8 січня 2017 р. У володимирському Соборі Різдва Христового. Світлина інформаційної служби єпархії

Традиційно 8 січня, на свято Собор Пресвятої Богородиці, митрополит Луцький і Волинський Михаїл відслужив Божественну Літургію у соборі Різдва Христового Володимира-Волинського, а 9-го – у Нововолинську, в тимчасовому храмі, що біля собору Святого Духа, який уже добудовують.

Другого дня різдвяного торжества високопреосвященний у проповіді наголосив на важливості події народження Ісуса Христа. Це не тільки Богослужіння, колядки, це явище великої надії людства на спасіння. Господь прийшов у цей світ, аби не просто благословити нас, а викупити нас від гріха, прокляття і смерті, сказав архієрей. Тому ми повинні сприймати Різдво не лише як свято, а як важливу подію нашого життя.

Із владикою служили: міський декан протоієрей Юрій Пилипець, духовенство міського і районного благочинь. Разом з усіма молилися намісниця володимирського монастиря Різдва Христового ігуменя Марія (Ігнатенко), представники влади.

На третій день Різдва, у день пам’яті первомученика й апостола архідиякона Стефана керуючий єпархією за Відправою в Нововолинську привітав декана й настоятеля Свято-Духівського собору протоієрея Стефана Фульмеса з днем ангела.

У казанні архієрей нагадав: ми радіємо, що до нас дійшла звістка про народження Христа. Але ми повинні вшановувати не лише прихід Спасителя, але й пам’ятати про тих, хто доніс нам цю звістку: апостолів, проповідників, місіонерів і наших батьків, які вперше розповіли нам про Бога. Тому й Різдво називають родинним святом, аби у ці дні ми могли зібратися сім’єю та приділити увагу рідним.

Окрім о. Стефана, з владикою правили канцлер єпархії протоієрей Микола Цап, духовенство Нововолинського благочиння. У Богослужінні взяв участь, зокрема, міський голова Віктор Сапожніков.

В обох церквах владика відзначив церковними нагородами активних душпастирів і парафіян.

11 січня 2017 р. Інші новини за рубриками: Володимирський міський деканат, Нововолинський деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Юрій Пилипець
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери