Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Велимчі на Ратнівщині освячено каплицю
Новини

У Велимчі на Ратнівщині освячено каплицю

8 квітня 2017 р. Освячення каплиці Покрови Пресвятої Богородиці в с. Велимче Ратнівського деканату. Богослужіння очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії. Митрополит Луцький і Волинський Михаїл очолив чин освячення каплиці Покрови Пресвятої Богородиці в с. Велимче Ратнівського деканату.

Божницю облаштували у будинку мешканця цього села Володимира Гайдучика, який передав його під церкву.

У проповіді на завершення відправи архієрей зазначив, що сьогодні у селі з’явилося місце, де будуть збиратися на молитву, яка звучатиме рідною мовою. І всі бажання мати українську церкву стають реальністю.

Ми почули про велику звістку – майбутнє народження Ісуса Христа, потім згадуємо про велику милість Божу – воскресіння праведного Лазаря, далі нас чекають Страсний тиждень, зокрема, й Голгофа, але потім настає Воскресіння. Це все дуже схоже на наше сьогоднішнє життя: є часи занепаду, відродження, страждання, але завжди приходить перемога добра над злом.

У вашому селі, наголосив владика, була церква, і ви ходили до неї, і вважали, що так має бути. Потім побудували ще одну, але прийшов час і зрозуміли: «Ми хочемо своєї церкви, де будемо молитися своєю мовою», – підкреслив керуючий єпархією.

Також архіпастир зауважив, що тепер це велике село не лише за кількістю мешканців, а й за духом. «Це – справжнє українське село. Ви – господарі свого села, господарі свого Полісся», – запевнив владика Михаїл.

У спільній молитві взяли участь декани: ратнівський – протоієрей Роман Бодак, ковельський міський – протоієрей Анатолій Александрук, старовижівський – священик Іван Зеленко, настоятель парафії священик Микола Гамера, духовенство Ковельського, Ратнівського благочинь. Також були перший заступник голови облради Олександр Пирожик, сільський голова Анастасія Павлович та преставники громадськості.

10 квітня 2017 р. Інші новини за рубриками: Ратнівський деканат, Протоієрей Анатолій Александрук, Протоієрей Роман Бодак, Священик Микола Гамера, Протоієрей Іван Зеленко
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери