Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЖидичин: біля монастиря буде парк
Новини

Жидичин: біля монастиря буде парк

13 травня 2017 р. Парк імені Данила Галицького у с. Жидичин. Світлина з архіву архімандрита Константина (Марченка).

21 травня, о 16.30, у цьому селі Ківерецького деканату відбудеться відкриття парку ім. Данила Галицького – поблизу чоловічої обителі Святителя Миколая Чудотворця.

Ініціативу ченців підтримала місцева сільрада, тож 13 травня насельники монастиря спільно з мирянами розпочали прибирання та облаштування території: висадили квіти, розрівняли стежки, посадили дерева тощо. Підтримати жидичан прибули: перший заступник луцького міського голови Григорій Недопад, депутат міськради обласного центру Андрій Авраменко та інші посадовці.

Декан монастирів та намісник цієї обителі архімандрит Константин (Марченко) зазначив у коментарі для інформаційної служби єпархії: Жидичин не хоче миритися зі статусом села. Сьогодні громада хоче відродити забуту славу містечка. Один із кроків у цьому напрямку – створення парку на честь великого князя, який, за «Літописом руським», двічі побував на прощі в цьому монастирі.

За деякими даними, Жидичину в XVI ст., можливо, надавалося магдебурзьке право, тож, імовірно, воно мало статус містечка.

15 травня 2017 р.
Інші новини за рубриками: Церква і держава, Чернецтво, Деканат монастирів, Ківерецький деканат, Архімандрит Константин (Марченко)
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери