Волинська Епархія Української Православної Церкви
Київського Патріархату
офіційний сайт
Головна НовиниКапелан: свічка на війні – дуже цінна
Новини

Капелан: свічка на війні – дуже цінна

Протоієрей Володимир Мицько. Світлина Олеся Федоровича

Камінь-каширський декан та настоятель парафії Святителя Миколая Чудотворця, що в райцентрі, протоієрей Володимир Мицько поділився роздумами про служіння військових священиків у зоні АТО з газетою «Полісся». Зокрема, капелан розповів про свою останню поїздку на Донбас.

Військові священики нашої єпархії регулярно возять гуманітарну допомогу на Схід не лише бійцям, а й місцевому населенню. Душпастир зазначив, що волинян зустрічають уже як друзів.

Цього разу капелани на передовій побували навіть там, куди, як казали солдати, ніхто з духовенства за три роки війни не навідувався. Бувало так, що під час обстрілів були в окопах із військовиками, каже о. Володимир. У такі моменти спільно молилися, давали солдатам освячені свічі. «Адже свічка на війні взагалі дуже цінна, – переконує протоієрей, – вона є символом кріпості віри».

Також благочинний розповів про співпрацю з капеланами протестантських конфесій, зустрічі з дітьми та молитву за наших воїнів. Повністю інтерв’ю, опубліковане 15 липня, можна прочитати ось тут.

17 липня 2017 р. Інші новини за рубриками: Церква і держава, Капеланська служба єпархії, Протоієрей Володимир Мицько
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери