Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниЦап’юк Микола, протоієрей«V Миколаївські читання»: паломництва і релігійний туризм Волині
Новини

«V Миколаївські читання»: паломництва і релігійний туризм Волині

12 травня 2016 р. У ВПБА. Світлина з сайта Vpba.org Міжнародну науково-практичну конференцію провели зі спільної ініціативи Волинська православна богословська академія, Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки та чоловічий монастир Святителя Миколая Чудотворця, що в с. Жидичин Ківерецького деканату. Про це сповістив сайт Vpba.org.

Як повідомив інформаційній службі єпархії насельник обителі ієромонах Никодим (Смілий), основним напрямком роботи дводенного зібрання стало висвітлення проблем і перспектив релігійного туризму та прочанства у нашому краї. Також розглядали концепції соціально орієнтованої економіки Волині та рекреаційно-туристичної привабливості регіону.

Пленарне засідання в актовому залі ВПБА розпочалося з виступу завідувача кафедри Священного Писання протоієрея Миколи Цап’юка, який передав благословення митрополита Луцького і Волинського Михаїла та ректора ВПБА протоієрея Володимира Вакіна. З вітальним словом від СНУ ім. Лесі Українки виступив проректор з наукової роботи та інновацій Андрій Бояр. Надалі робота проходила по секціях.

У заході взяли участь декан географічного факультету цього закладу Михайло Мельнійчук, завідувачі кафедр: фізичної географії – Василь Фесюк, економічної та соціальної географії – Юрій Барський, туризму та готельного господарства – Леонід Ільїн, багато інших науковців.

У рамках конференції відбулися дві екскурсії: тематична «Втрачені сакральні святині Луцька» та оглядова Жидичинським Свято-Миколаївським чоловічим монастирем.

Матеріали наукових досліджень заходу опубліковано в друкованому збірнику.

17 травня 2016 р.
Інші новини за рубриками: Чернецтво, Волинська православна богословська академія, Деканат монастирів, Протоієрей Микола Цап’юк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери