Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниУ Піддубцях парафія облаштувала тимчасовий храм
Новини

У Піддубцях парафія облаштувала тимчасовий храм

18 листопада 2017 р. Освячення тимчасового храму у с. Піддубці. Світлини інформаційної служби єпархії.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл в обладнаному приміщенні освятив престіл на честь апостолів Петра й Павла в цьому селі Луцького районного деканату.

На завершення Божественної Літургії високопреосвященний у проповіді обґрунтував важливість перебування людини у церкві. Адже будучи у спільній ревній молитві до Господа, відчуваємо радість душі. І не важливо, чи молишся під великим куполами, чи у маленькій каплиці. «Людина спасається там, де зі щирим серцем іде до Бога», – зазначив владика.

У молитві взяли участь декан протоієрей Володимир Присяжнюк, настоятель парафії священик Михайло Савка, духовенство цього благочиння, сільський голова Борис Горбатюк та інші віряни.

До речі, на території малого Божого дому цього дня освячено і встановлено два прапори: український державний та єпархіальний.

Раніше інформаційна служба єпархії повідомляла, що влітку цього року керуючий єпархією здійснив чин заснування нової церкви на цьому місці. Досі в селі діяв лише один храм, який використовує Московський Патріархат. Останнім часом у Піддубцях згуртувалося чимало православних українців, які не бажають підтримувати Церкву держави-агресора, тож тут утворено парафію Київського Патріархату і вона активно взялася за розвиток свого духовного осередку.

20 листопада 2017 р. Інші новини за рубриками: Луцький районний деканат, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Володимир Присяжнюк
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери