Волинська Епархія Православної Церкви України Офіційний сайт
Головна НовиниКапелани повезли на Донбас медичний автомобіль
Новини

Капелани повезли на Донбас медичний автомобіль

6 лютого 2017 р. Освята медичного автомобіля, обладнаного для потреб військовослужбовців. Богослужіння очолює митрополит Луцький і Волинський Михаїл. Світлина інформаційної служби єпархії.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл разом із військовими священиками освятив медичний автомобіль, обладнаний для потреб армії. Відправа відбулася на майдані кафедрального собору Святої Трійці. Окрім того, капелани везуть у зону АТО гуманітарну допомогу для військовиків та дітей-сиріт.

Владика зазначив, що таким чином Церква долучається до великої справи – підтримки українських воїнів. Усе це є результатом спільної молитви, праці громади, благодійників та жертводавців. «Це не просто транспортний засіб, – наголосив високопреосвященний, – це наша небайдужість стоїть на площі. Тому що сьогодні, коли, втомлені війною, багато хто байдужіє, – ми показуємо приклад того, що продовжуємо нашу боротьбу – боротьбу за незалежність нашої держави і цілісність наших кордонів».

Як повідомив настоятель парафії Великомученика і цілителя Пантелеймона в Люблинці Ковельського районного деканату протоієрей Матвій Олійник, машину, яку доставлять для бійців 14-ї ОМБр, куплено за кошти благодійника із цього селища Івана Буряка. Транспортний засіб привезено із Польщі та переобладнано під медичний.

6 лютого 2017 р. Інші новини за рубриками: Капеланська служба єпархії, Кафедральний собор Святої Трійці в Луцьку, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, Протоієрей Матвій Олійник
Архів новин
Сайти нашої
епархії
Сайт нашої
Церкви
Наші
банери